Taksim Hurdacı

[vc_row][vc_column offset=”vc_col-lg-8 vc_col-md-8″][vc_column_text el_class=”m-b-md”]

Taksim hurdacı

[/vc_column_text][vc_column_text el_class=”m-b-md”]

Taksim hurdacı firması olarak size 24 saat hurda alım hizmeti veriyoruz. Sizler de taksim ve civarında ikamet edip hurdacı arıyorsanız hemen bizi arayın ve gelip hurdaları adresten alalım. Firmamız her çeşit hurdaları değerlendirmektedir. Sizler de atıklar ve hurdalardan kurtulmak istiyorsanız bizi arayın ve gelip adresten nakit karşılığı hurdaları alalım.

Verdiğimiz hurdacı hizmetleri

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column offset=”vc_col-lg-4 vc_col-md-4″][vc_single_image image=”57″ img_size=”large”][/vc_column][/vc_row][vc_row parallax=”content-moving” parallax_image=”491″][vc_column offset=”vc_col-lg-8 vc_col-md-8″][vc_row_inner][vc_column_inner offset=”vc_col-lg-4 vc_col-md-4″][vc_column_text css=”.vc_custom_1595937921693{margin-bottom: 13px !important;}”]

 • Kalorifer kazını kesimi
 • Asansör hurdası alım ve kesim işlemi
 • Çatı söküm işleri ve kesim işleri
 • Eski tesisat söküm işleri

[/vc_column_text][/vc_column_inner][vc_column_inner offset=”vc_col-lg-4 vc_col-md-4″][vc_column_text css=”.vc_custom_1595939736804{margin-bottom: 13px !important;}”]

 • Kapı pencere söküm işleri
 • Yangın merdiveni kesimi
 • Depo temizliği
 • Hurda su deposu kesimi

[/vc_column_text][/vc_column_inner][vc_column_inner offset=”vc_col-lg-4 vc_col-md-4″][vc_column_text]

 • Tadilat hurdaları alımı
 • Eski döküm petek alımı
 • Pimapen pencere sökümü
 • Alüminyum pencere söküm işleri

[/vc_column_text][/vc_column_inner][/vc_row_inner][vc_column_text]

Sizler de Taksim hurdacı hizmeti almak ve yukarıda bulunan işleri rahat ve güvenli bir şekilde yaptırmak istiyorsanız hemen bizi arayın ve gelip size yardımcı olalım.
Artık sizlerde rahat bir şekilde hurdalardan kurtarmak için işinde uzman bir ekiple adresten işçilikli hurda alımları yapıyoruz.
Firmamız taksim de de her cadde sokak ve iş yerlerine araç gönderimi yapmaktadır. Sizler de güvenli bir şekilde adresinizden veya iş yerinde hurda satmak için bizi arayın.

[/vc_column_text][vc_column_text]

Taksim HurdacıHurda fiyatları

Taksim hurda fiyatları ile size en iyi ve en yüksek hurda fiyat garantisi veriyoruz. Sizler de yüksek fiyattan ve güncel hırda fiyatları ile hurdalarınızı yüksek fiyatlara satın.

Taksim Hurda Alan Yerler

Taksim hurda alan yerler mi arıyorsunuz işte size en güzel fırsat firamız size en iyi hırda alım hizmet vermekte. Her türlü hurda çeşitleri ve atıklarınız alınır.

Taksim bina yıkım ve söküm işleri

Taksim bina yıkım söküm hizmeti ile siz değerli müşterilerimize en iyi geri dönüşüm hizmeti veriyoruz. Sizler de firmamız sayesinde eski ve tehlikeli yerlerinizi hemen yıktırın ve hurdaları da değerlendirin. Taksim hurdacı hurda karşılığı bina yılım hizmetleri vermektedir. Sizler de bizi arayın ve adrese hemen keşif ekibi gönderelim.
Taksim de firmamız 16 senedir hizmet vermektedir. Firmamızı artık hiç bir tanımayan esnaflar ve iş adamları bulunmamaktadır. Sizler de artık hurdaları çöpe değil firmamıza teslim edin lütfen. Çünkü hurda ve geri dönüşüm hem çevre açısından hemde ülke ekonomi açısından çok önemli bir role sahiptir.
Sizlerin sayesinde artık hurdalar çöpe değil geri dönüşüme gidecektir.
NOT: Bizden Fiyat Almadan Sakın Hırda Satmayın…

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]