Çağlayan Hurdacı – Okmeydanı Hurdacı

[vc_row][vc_column offset=”vc_col-lg-8 vc_col-md-8″][vc_column_text el_class=”m-b-md”]

Çağlayan Hurdacı Ve Okmeydanı Hurdacı

[/vc_column_text][vc_column_text el_class=”m-b-md”]

Okmeydanı ve Çağlayan Hurdacı

Okmeydanı hurdacı olarak hem Okmeydanı ve Çağlayan da tüm adreslere araç gönderilir. Sizler de hurda alan yerler arıyorsanız hemen bizi arayın ve adrese araç gönderilim. Firmamız her çeşit hurda alımı yapmakta ve hurda olmayan ikinci el malzemeleri ise değerlendirmektedir.

Okmeydanı hurdacı ile artık sizler de yüksek fiyata hurda satabilir ve hurda işlerinizi yaptırabilirsiniz. Firmamız büyük çaplı bir geri dönüşüm firmasıdır ve her türlü hurda alımı sağlamaktadır.
Sizler de bizim sayemizde hurdaları çöpe değil geri dönüşüme verirseniz artık hem para kazanabilir hemde çevre ve doğaya katkıda bulunabilirsiniz. Geri dönüşüm sayesinde binlerce insan evlerine ekmek götürmekte ve ülkemiz geri dönüşümde çok büyük ekonomik destek sağlamaktadır. Sizler geri dönüşümü hafife alabilirsiniz ama Türkiye’nin çok büyük gelir elde ettiği artık tek iş geri dönüşümdür. Geri dönüşümde dünyanın 3 üncü sırasında Türkiye yer almaktadır.

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column offset=”vc_col-lg-4 vc_col-md-4″][vc_single_image image=”57″ img_size=”large”][/vc_column][/vc_row][vc_row parallax=”content-moving” parallax_image=”491″][vc_column offset=”vc_col-lg-8 vc_col-md-8″][vc_row_inner][vc_column_inner offset=”vc_col-lg-4 vc_col-md-4″][vc_column_text css=”.vc_custom_1485409442878{margin-bottom: 13px !important;}”]

  • Certified Professionals
  • Former Chief Executives

[/vc_column_text][/vc_column_inner][vc_column_inner offset=”vc_col-lg-4 vc_col-md-4″][vc_column_text css=”.vc_custom_1485409453220{margin-bottom: 13px !important;}”]

  • Real Estate Professionals
  • Chartered Financial

[/vc_column_text][/vc_column_inner][vc_column_inner offset=”vc_col-lg-4 vc_col-md-4″][vc_column_text]

  • Nobel Laureate Economists
  • Former Political Leaders

[/vc_column_text][/vc_column_inner][/vc_row_inner][vc_column_text]

Geri Dönüşüme Hangi Hurdalar Gider

Geri dönüşüme giden hurdalar demir Hurdası, alüminyum hurdası, bakır hurdası, çinko hurdası, kablo hurdası, kurşun hurdası, sarı hurdası, zamak hurdası, krom paslanmaz hurdası, naylon hurdası, nikel hurdası, titanyum hurdası, kağıt hurdası, palet hurdası, plastik hurdası, kumaş hurdası gibi bir çok saymadığımız hurda çeşitleri geri dönüşüme gitmektedir. Sizler de bu tarz hurdalar sayesinde para kazanabilir ve geri dönüşüme katkı sağlayabilirsiniz.
Firmamız size bu konuda yardımcı olmak için işinde uzman keşif ekibi ve uzman kadro ve araçları ile size destek çıkmaktadır.
Artık geri dönüşüm için Çağlan hurdacı size 24 saat hurda alım hizmeti vermektedir. Çağlayan hurdacı yıkım söküm ve kesim işleri için ise 4 kişilik bir ekip kurmuştur. İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında kesim yıkım işleri yapılır.

[/vc_column_text][vc_column_text]Okmeydanı hurdacı hurda fiyatları için size günlük güncel fiyatlar ile hizmet sunmaktadır. Fiyatlarımız günlük olarak güncellenir ve fiyatları borsa tarafından belirlenmektedir.
Çağlan hurdacı hurda fiyatlarını borsadan almakta olduğu için en yüksek fiyat garantisi ile hurda alımı gerçekleştiriyor. Hurda alımı tonaj sıkıntısı yoktur. Ayrıca her alınan hurdaların parası tartım işlemi sonucu nakit elden ödenmektedir. Sizler de nakit karşılığı hurda satmak için bizi arayabilirsiniz.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]